Добавить новость
ВСЕ новости СЕГОДНЯ
BigPot.News — википедия новостей News24 с календарным архивом. Все самые быстрые 24/7 новости в ежеминутном тематическом обновлении Life24 — на русском, и не только + Today24, а также тексты с озвучкой — в авторском разделе #123ru.net
Ria.city

Хто такий Подоляк? Звідки взялась людина, яка підгадила візит Зеленського до США 

Espreso.tv (ru)
4
Михайло Подоляк, який став медійною знаменитістю завдяки єдиному телемарафону, додумався підсунути "свиню" президенту Володимиру Зеленському якраз під його поїздку до США. 

Особа, яка у минулому стрибала по пеньках з Януковичем і була піарником Юри Єнакієвського розповіла на широкий загал про низький інтелект мешканців Індії та Китаю. Це трапилось у той момент, коли весь дипломатичний корпус і сам Зеленський роблять усе для потепління між нами. 

Важливе і місце, де була зроблена подібна заява. Подоляк пішов виголошувати непрохані спічі на тему геополітики на канал колишньої медіаменеджерки Віктора Медведчука Наташі Влащенко. Саме ця жінка повертала в інформаційний простір Андрій Портнова та Анатолія Шарія. А незадовго до повномасштабної війни натякала про неважливість НАТО, слабкість США і "зовнішнє управління". 


Тому не дивно, що інтерв’ю цього потужного дуету було добре нарізано російською пропагандою і таргетовано на індійські та китайські аудиторії з меседжем, що "чиновник Зеленського вважає недорозвиненими ці народи". 


Читайте також: Розтяжка для Зеленського? Як історія з деклараціями стане голкою в яйці для нинішньої влади

Тож тепер дуже цікаво, як безпосередній керівник Подоляка дивитиметься в очі "кращому другу України" Ріші Сунаку. Або ще одному другу Лео Вардакару — прем’єр-міністру Ірландії. Цікаво, як тепер міністр цифрової трансформації Михайло Федоров вестиме розмови з компаніями Microsoft та Google — топменеджерами яких станом на зараз є особи індійського походження. Врешті — це дуже гарний підгін і безпосередньому працедавцю Подоляка —  Андрію Єрмаку, який кілька тижнів потужно піарився на тому, як налагоджує мости з Індією. 


До США Зеленський їде аби зустрітися з Джозефом Байденом та для виступу на Генасамблеї ООН. Однак піарник із комори епохи Януковича примудритися заяви, що "ООН то лобістська організація із заробляння грошей на гідну старість людей, які займають керівні посади". Скажімо так, ми добре розуміємо, що таке ООН, але є деякі слова для кухні, а є — для заяв, які розтиражують потім західні ЗМІ. 


Для підтримки України нам потрібен кожен майданчик — і трибуна ООН це добре місце, аби нагадати "втомленим від війни", що Україна є і вона бореться. 

Читайте також: Розтяжка для Зеленського? Як історія з деклараціями стане голкою в яйці для нинішньої влади

Ну, а тепер давайте про найголовніше. 

Хто цей Подоляк і звідки він взявся? В Офіс президента України він  працевлаштувався у 2020 році. Це був момент, коли під крило Єрмака прийшли найбільш специфічні персонажі. Яке було його завдання? "Вирішення кризових ситуацій" та "більш довірливі розмови з журналістським середовищем". 

Але дебютував він як спікер інакше. 

Михайло Подоляк, наче лев, захищав двері Офісу президента, які трошки розмалювали  активісти акції на підтримку Сергія Стерненка. Тоді Подоляк висловив думку, що правоохоронці займуться цим епізодом. А ще обізвав активістів "вандалами, які провокували правоохоронців на насильство".


Аж повіяло 2011 роком, коли Подоляк стрибав по пеньках із Януковичем і питав, як "змусити громадянське суспільство підкорятися законам".


А потім ще журналіст "Обозревателя" видав таку статтю про цю зустріч, де головним був такий меседж: 

"Собрались. Немножко обсудили текущую проблематику. Чуть помолчали. Отлично пообедали. Но выводы все-таки придется сделать. Не о качестве президентской кухни с запеченной форелью, семгой или лососем. Скорее о странностях коммуникаций между медиа и властью. Или шире – об отсутствии реальной доверительной атмосферы даже в случае прямого общения первых двух лиц (несколько пафосно) власти". 

Читайте також: Чи можна перемогти "рускій мір", коли на фронті його зупиняє ЗСУ , а всередині країни він недоторканий

Цікаво, що в "Обозревателі" Подоляк був редактором тодішнього їхнього журналіста Анатолія Шарія. (Шарій) Тому цілком не виключено, що присутність пропагандистів Шарія на пресконференціях Зеленського у 2020 могла бути дружнім жестом старих друзів. 


Подоляк завжди крутився біля old money української політики — в штабах Партії регіонів, довкола Льовочкіна та був піарником Юри Єнакієвського. Він так працював з антикризовими комунікаціями, що наприклад, Юру знає кожен другий українець, як щось страшне. 


Вартий уваги ще один бік  біографії Подоляка. З 1989 року до 2004 він проживав у Білорусі. І будував та кар’єру білоруського журналіста. В якийсь момент його праця стала приводом до депортації. По праву народження у Подоляка був український паспорт, тому вислали його до України. 

Ось як це було: 

"В понедельник в 7 утра ко мне домой, где я живу с женой, пришло человек десять офицеров государственной безопасности, еще больше находилось в это время на улице и еще больше сидело в специальных транспортных средствах. Тридцать минут - я бросил какие-то вещи в сумку, и все".

Окрема історія — наявність у Подоляка брата, який проживає в РФ. В інтерв’ю "Главкому" Подоляк сказав таке про брата Володимира. 

"Він наразі – вже давно звичайний військовий пенсіонер. Ще за Радянського Союзу туди виїхав. Десь в 1986 чи 1987 році".

Читайте також: Про специфічну дипломатію Подоляка


Два брати Подоляки справді можуть телефонувати одне одному виключно на свята. Але сам факт наявності у людини, яка відповідає за інформаційну політику президента такої рідні — це фактор ризику. І постійні сумніви, настільки він щирий патріот у своїх діях.


Щобільше, якщо згадати окремі піар-акції — наприклад, "безпекову зустріч із блогерами з інстаграму", то є глибокі сумніви і в професійних навичках. 

Саме в той день орденом нагородили працівницю ТРО Дубай Ксюшу Манекен грамотою ГУР МО. В саме той день була зроблена заява, що "слово пацана, війна скінчиться у 2023 році". 

Однак це були квіточки, адже нинішні заяви про "США, яке схоже на нерішучого чоловіка", ООН і тупих індусів — несуть загрозу офіційній владі. 

Тож Зеленський і Єрмак мають робити висновки з таких радників. Кожен політичний проєкт, де там з'являвся Михайло Подоляк — завершувався великим крахом. Тож треба міняти радника, аби не повторити долю попередників.

Спеціально для Еспресо

Про авторку: Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.


Все новости по теме на сегодня

США в новостях


Авто-новости

Московский бизнесмен нашёл на машине жучок после конфликта с партнёром из Турции

Певица Лада Дэнс посетовала, что устроивший ДТП водитель не принес извинений

Одну полосу закроют для движения на участках Дмитровского шоссе с 25 сентября

В Москве до конца года перекроют одну полосу Дмитровского шоссе

Музыкальные новости
Анастасия Волочкова

Shot: Кондитер и бывший жених Волочковой арестован по делу о мошенничествеВсе новости 24/7

Game News

Playing Cyberpunk 2077 on a Radeon GPU? Don't use FSR, try XeSS instead


Новости 24 часа

«Мы все отсюда вышли, даже если никогда здесь не были»: автор путеводителей-комиксов рассказала об ощущениях от Пскова


News Every Day

All The Ways Mt. Everest Can Kill You WIRED


Українські новини

Переваги трикотажного одягу для дому: зручність, стиль та якість


Происшествия

Офицер Росгвардии стал гостем «Радио Москвы»


VIP

Ротация клипа на ТВ за минимальные деньги!

Общество

Все общество

Бизнес

Культура

Спорт

Политика

Авторы

Новости тенниса

Андрей Рублёв

Рублев уступил американцу Фритцу в матче Кубка ЛейвераBigPot.Newsреально независимые новости по темам (энциклопедический систематизированный навигатор "Википедия новостей 24/7" c ежеминутным тематическим мониторингом интернет-пространства) в форме аполитичного просветительского интернет-журнала на русском языке, без цензуры, на многоязычной международной веб-платформе 123ru.net в содружестве с более чем 20 000 источников информации во всём мире, сайтом News-Life.pro, глобальными гео-проектами Russian.City и Moscow.Media под патронажем Russia24.pro с уникальным персонифицированным новостным разделом "Региональная власть РФ" без купюр и модерации, а также "VIP-скандалы" в двух цветовых вариантах "День - Ночь" (кнопка справа вверху). Эти новости увидят Ваши внуки (наша система обеспечивает вечное хранение опубликованной информации 24/7). Будьте честными сегодня, чтобы было не стыдно завтра.

Опубликовать свою новость в любом городе и регионе, а также на любом языке мира можно мгновенно — здесь


Ria.city

Flightradar: медицинский борт Bombardier отправился из Москвы в Германию

Утром – на драйве, вечером – на чиле: приключения ведущих «Авторадио» в России продолжаются

Телефонные мошенники обвинили тиктокера Ивана Золо в убийстве собственной матери

Мэр Сергей Собянин: в Москве благоустроили Коньковские пруды

Новости России

В Москве на парковке ЖК "Хорошевский" трубы обвалились на иномарки

В Москве до конца года перекроют одну полосу Дмитровского шоссе

Журналист Павел Зарубин показал эксклюзивные кадры визита президента в фонд "Защитники Отечества"

Аноним сообщил о минировании парка "Зарядье" в Москве и потребовал 666 млн

Экология в России и мире

Азербайджанцы убили 6 российских миротворцев в Карабахе, которые стали свидетелями массового убийства армян. Блогер Александр Лапшин

Актерское агентство Киноактер. Актерское агентство в Москве.

Gucci, коллекция весна-лето 2024

Вот и нашла я свою Эль

Спорт в России и мире

Александрова проиграла Доулхайд на турнире WTA в Гвадалахаре

Карацев с победы стартовал на турнире ATP 250 в Чжухае

Путинцева на отказе Таусон вышла в ¼ финала теннисного турнира в Гуанчжоу

Рублев уступил американцу Фритцу в матче Кубка Лейвера

Moscow.media

Офицер Росгвардии стал гостем «Радио Москвы»

Эксклюзивное антикоррупционное расследование Гулаг-Инфо «Больничный распил»

Игорь Крутой, Лариса Долина, Дима Билан и другие российские звезды на гала-концерте благотворительного детского фестиваля «Добрая волна»

Обновлённый Джили Кулрей для России: появилась официальная информация

Новости Крыма на Sevpoisk.ru

Концерт старинной музыки состоится на железнодорожном вокзале Нижнего Новгорода

МК: Хирург Аршакян прокомментировал феноменальное преображение Аллы Пугачевой

Песня под Ключ. Купить Песню под Ключ. Запись Песни под Ключ.

«Полная ерунда»: Градский любил поиграть на эмоциях Аллы Рид

Губернаторы России

Омбудсмен: Азербайджан только в одном селе Нагорного Карабаха убил 5 и ранил 15 человек, еще 4 оказались в плену

Ежедневный гороскоп Павла Глобы на 25 сентября 2023 года для всех знаков зодиака

Сергей Собянин сообщил о главных градостроительных проектах Москвы

УНИКС обыграл МБА в матче за седьмое место в Суперкубке Единой лиги ВТБ


Все города России от А до Я

Персональные новости
Арцах

Армения на Генассамблее ООН потребовала вывода азербайджанских карательных военных из Карабаха


BigPot.News — быстрые и самые свежие тематические новости об известных личностях в России, в Украине, в Беларусии, в Казахстане и за их пределами в календарном формате 24/7 на основе авторской технологичной информационно-поисковой системы Ru24.net с элементами искусственного интеллекта, гео-отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в категориях News и Life в режиме Free PublicБольше новостей СЕГОДНЯ


BigPot.News — СРОЧНЫЕ новости. Неоспоримое преимущество BigPot.News — максимальная скорость публикаций 24/7. Быстрее нас, СЕЙЧАС, лишь только — ВЕТЕР)

Опубликовать свою новость в любом городе и регионе, а также на любом языке мира можно мгновенно — здесь